o nas

KIM JESTEŚMY

Co dwie głowy to nie jedna

​Skromny dwu osobowy zespół, który z pasją i zaangażowaniem podejmie się realizacji zdjęć w spersonalizowany sposób, dokładnie według Twoich potrzeb.

Nie będziemy przekazywać między działami naszych ustaleń z Tobą, nie będziesz musiał czekać na decyzję zarządu firmy, czy umawiał odległych terminów z właścicielem aby omówić szczegóły zlecenia i potwierdzić swoje specjalne życzenia.

Jesteśmy po to, abyś miał pewność że otrzymasz najlepsze zdjęcia, które zadbają o Twój wizerunek w internecie i nie tylko.

Pasjonaci

Fotografia dla nas to nie tylko miłe spędzenie czasu, czy rozrywka w długi weekend po tygodniu na etacie. Każdego dnia tworzymy coś, czy to z aparatem w ręku, czy przy programie graficznym.

Tworzymy i realizujemy indywidualne projekty fotograficzne, nie stawiając na pierwszym miejscu kalkulacji zysków, chcemy po prostu dzielić się tym, co udało nam się dostrzec i uwiecznić na zdjęciach.

Uczymy się nowych technik, obserwujemy nowinki sprzętowe i programowe, dzięki którym możemy wciąż poszerzać swój zakres usług i stale podnosić ich poziom.​

Profesjonaliści

Każde zlecenie traktujemy poważnie z indywidualnym podejściem, zawsze pełnym pomysłów, dzięki którym możemy zaskakiwać klientów efektami końcowymi oraz oferować wyższą jakość niż standardowe wykonywanie zdjęć.

Jeżeli tylko jest możliwość wykonania czegoś o poziom wyżej niż przy poprzednim zleceniu, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby tak właśnie zrobić.

Ponad własne ambicje przedkładamy zadowolenie klienta, ponieważ wiemy że, nie zawsze świeży pomysł i nowatorskie podejście wpłynie pozytywnie czy też będzie spójne z marką klienta, ale gdzie tylko to możliwe pokazujemy i doradzamy co możemy zrobić lepiej.

Nasza wizja

Dostarczać najwyższej jakości usług wykorzystując znajomość wielu dziedzin fotografii na rzecz każdego klienta.

Każde zlecenie realizować z najwyższą starannością i terminowo, niezależnie od okoliczności.

Odkrywać kolejne tajniki fotografii by móc w jak najpełniejszej mierze spełniać oczekiwania klienta z zakresu fotografii, wirtualnych spacerów, ujęć z drona.

Nasza misja

Zmierzać wprost na najwyższy poziom fotografii z szczególnym uwzględnieniem fotografii wnętrz i krajobrazów. Stać się lokalnym liderem, synonimem wysokiej jakości usług fotograficznych.

Poszerzać zakres działań oraz edukować i dzielić się wiedzą oraz doświadczeniem z osobami, które chcą zaistnieć w świecie fotografii.

0 +
lat doświadczenia
0 +
pomysłów na zdjęcia
0
pixeli na każde zdjęcie