WYCENA

Pakiety

dzień zdjęciowy / Cennik godzinowy

Zamówienie indywidualne

Pakiety skierowane są głównie do pośredników i właścicieli nieruchomości na sprzedaż lub najem.

Obejmują podstawowe sesje zdjęciowe wnętrz/obiektów z wykorzystaniem światła zastanego lub błyskowego. Odpowiednio naświetlone zdjęcia są poddawane standardowej obróbce graficznej aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Pakiety zawierają:  zdjęcia wnętrza i na zewnątrz nieruchomości.

Wirtualny spacer z wykorzystaniem dedykowanej kamery 360stopni – spacer można umieścić na dowolnej stronie www, istnieje możliwość również wykupienia usługi hostingu na naszym serwerze.

Ujęcia z drona, zdjęcia i/lub video. Posiadamy licencje pozwalające nam legalnie poruszać się w przestrzeni powietrznej i rejestrować obraz z kamery drona.

Przy realizacjach dla wymagających klientów lub znajdujących się w znacznej odległości, stosujemy rozliczenie godzinowe lub na podstawie tzw. dnia zdjęciowego.

Dzień zdjęciowy to czas jaki poświęcamy tylko na jedno zarezerwowane na dany termin zlecenie (w tym dojazd).

Realizujemy również specjalne życzenia klienta dotyczące modyfikacji na wybranych zdjęciach (np. retusz, zmiany kolorów obiektów, usuwania elementów z kadru itp) – czas i możliwości takiej obróbki określamy po zapoznaniu się z listą wymagań, koszt rozliczamy na zasadzie roboczogodziny obróbki zdjęć.

Realizujemy również specjalne sesje na zamówienie. Są to najczęściej sesje do publikacji w katalogach, czasopismach, portfolio czy w ramach dokumentacji z realizacji projektów pokonkursowych.

Podczas takich sesji współpracujemy na miejscu z autorem projektu, homestagerem, wykonujemy ujęcia zgodnie z wizualizacjami projektowymi a następnie opracowujemy materiały pokazujące efekt “przed i po”.
Ceny takich zleceń ustalamy indywidualnie w zależności od wielkości realizacji oraz na podstawie umowy licencji na określone pola eksploatacji.

Jesteśmy legalnie działającą firmą i na każde zlecenie wystawiamy fakturę.

Wyślij zapytanie o wycenę

Zadzwoń lub zostaw wiadomość, z chęcią opowiemy na wszystkie pytania.