fotografia ślubna

Zapraszamy osoby, które mają poczucie estetyki i chcą oglądać swoje zdjęcia ślubne częściej niż raz w roku!

Każda sesja to indywidualny scenariusz uzgodniony z Wami, bo to Wasze wspomnienia mają być uwiecznione na zdjęciach.

Podczas spotkania przed sesją omawiamy wspólnie Wasze propozycje, spoglądamy na inspiracje i określamy możliwe rozwiązania pod kątem konkretnych lokalizacji.

Nie oznacza to, że zdjęcia są sztywno ustawione i brak jakiekolwiek spontaniczności – zawsze na miejscu pojawiają się nowe i ciekawe pomysły!

Najlepsze efekty możemy wspólnie osiągnąć, gdy umówimy się na sesję w innym dniu niż odbywa się ceremonia ślubna – dzięki temu napięcie i stresy nie dadzą o sobie znać podczas zdjęć – a tykający zegar w głowie też nie jest sprzymierzeńcem rozluźnienia jakiego potrzeba do dobrych zdjęć.

Pracuje głównie na Śląsku, ale realizowaliśmy również sesja w innych częściach Polski i Europy i chętnie poznamy Wasze wymarzone miejsca na sesję.

Jeżeli macie takie pragnienie, możemy sesję urozmaicić o ujęcia z drona, jak i kamerki 360 stopni.

Z każdej sesji otrzymujecie zestaw gotowych w pełnej rozdzielczości obrobionych zdjęć – nie limitujemy ilości zdjęć, ponieważ nie zakładamy z góry aby wykonać tylko “X” ujęć.

Istnieje możliwość poszerzenia pakietu o reportaż w dniu Ślubu, jak również o foto książki, galerię internetową, pokaz slajdów czy teledysk itp.

Pracujemy w zgranym duecie, dzięki czemu mamy 2 pary oczu i możemy zobaczyć to co z przodu i tyłu jednocześnie 🙂